Par veikalu

Laipni lūdzam uzņēmuma CENTRUM vietnē!

Kas ir CENTRUM un kā mēs varam palīdzēt tieši Jums?

Mūsu uzņēmums tiecas būt uzticamākais partneris un draugs visiem, kuriem kādā brīdī ir vajadzīgas kancelejas vai biroja preces. Visa uzņēmuma pamatā valda ideja par tādu kancelejas un biroja preču veikalu, kurā ir atrodams viss nepieciešamais visu veidu klientiem: 
    •    gan biroju darbiniekiem, 
    •    gan veseliem uzņēmumiem, 
    •    gan skolotājiem, 
    •    gan skolēniem un studentiem, 
    •    kā arī dažādu profesionalitātes līmeņu māksliniekiem un daudziem, daudziem citiem. 

Lai piepildītu šo mērķi, tiecamies izveidot un nodrošināt visplašāko iespējamo piedāvājumu, kurš apmierinātu visas dažādo klientu grupu vajadzības un vēlmes. Preču klāsts regulāri tiek papildināts, lai parūpētos par pircēju labsajūtu. CENTRUM vēlas būt tas veikals, pēc kura apmeklējuma vairs nav nepieciešams doties kur citur, lai iegādātos atsevišķas preces – viss ir atrodams vienuviet un par makam draudzīgām cenām!
 Veikala atrašanās interneta vidē vēl vairāk ļauj ietaupīt klientu laiku, jo nu beidzot ceļš uz tuvāko kancelejas preču veikalu, kurā būtu atrodams pienācīgs preču piedāvājums, vairs nav problēma. Izvēloties interneta veikalu CENTRUM, laika tērēšana ir pagātnē! Klientu komforts ir svarīga uzņēmuma vērtība, tādēļ iespēja visu pasūtījumu noformēt tiešsaistē, neizejot no savām mājām tikai atvieglo iepirkšanās procesu. Pasūtījumi tiek apstrādāti ātri un efektīvi, tādēļ Jūsu pasūtījums būs ceļā pie Jums jau pavisam drīz.

Lai gan SIA "CENTRUM EUROPA" ir atrodams tepat Rīgā, Tvaika ielā 4B, tomēr pats uzņēmums nes vācu preču zīmi. Kā jau Latvijas tirgū zināms, vācu kvalitāte nekad nepieviļ, un CENTRUM EUROPA saviem klientiem sagādā tikai vislabākās preces par patīkamām cenām. Mēs sadarbojamies tikai ar pašiem labākajiem kancelejas un biroja preču ražošanas uzņēmumiem, lai produkciju saņemtu tieši no paša ražotāja, tādējādi izslēdzot jebkādus preču bojājumus vai trūkumus. Jums pieejamā produkcija ir tikusi rūpīgi atlasīta, lai uzturētu uzņēmuma augsto kvalitātes standartu.
Parūpēsimies kā par individuālajiem pircējiem, tā arī par lieliem uzņēmumiem, kuri vēlas iegādāties mūsu piedāvātās preces sev nepieciešamajos daudzumos. Pasūtījuma apmērs nekādas problēmas nesagādās, jo preču klāsts tiek uzturēts ar iespaidīgu produktu daudzumu noliktavā – Jūsu pasūtījums būs gatavs nosūtīšanai pavisam drīz arī tad, ja tas ir salīdzinoši liels!

Mūsu veikals nodarbojas gan ar vairumtirdzniecību, gan ar mazumtirdzniecību, tādēļ ar prieku varēsim sadarboties ar visiem interesentiem. Nodrošinām plašu piedāvājumu ar tādām precēm, kuras būs piemērotas arī pārdošanai tālāk Jūsu veikalā, ko izdarīt būs pavisam viegli, pateicoties to spilgtajam un uzrunājošajam iepakojuma dizainam. Vienmēr esam gatavi sadarbībai, tādēļ aicinām ar mums sazināties jau tagad, lai apspriestu tālākos kopīgos plānus.
CENTRUM EUROPA – vienmēr kopā ar Jums!