Akrila krāsas sakot no 0.00 EUR | Akrila krāsas, laki un kontūri - Centrum.lv
Rādīt cenu
Rādīt preces
Cena (no - līdz)
līdz
Tips
Daudzums komplektā
Tilpums (ml)
Krāsa
Paredzētās virsmas

Akrila krāsas

Kārtot pēc:
Nekas netika atrasts.
Rādīt cenu
Rādīt cenas
ar PVN
bez PVN

Akrila krāsas

Mūsu veikalā nopērkamās akrila krāsas ir piemērotas gan hobija māksliniekiem, gan arī profesionāļiem. Tās lieliski var izmantot glezniecībai un dekorēšanai, jo to kvalitātes standartiem atbilstošais sastāvs nodrošina to noturību un krāsu spilgtumu un dzidrumu. Šī tipa krāsas priekšrocība ir tāda, ka to pavisam viegli var atjaukt ar ūdeni, bet vajadzības gadījumā ar ūdens palīdzību to var arī notīrīt. Krāsas žūst ātri un pēc tam izceļas ar lielisku noturību pret mitruma un ūdens iedarbību, tādēļ varat paļauties, ka Jūsu radītais mākslas darbs būs izturīgs un piesātinātu toņu pilns. Šīs krāsas var lietot uz dažādām virsmām, kur tās ļaus vienlīdz ērti darboties un izpausties radoši.

Šī tipa krāsas ir iespējams iegādāties dažādos tilpumos un veidos – gan kā veselus krāsu komplektus, gan arī atsevišķas krāsas un toņus vienā trauciņā. Tiem, kuri akrila krāsas sāks izmantot tikai tagad, derēs gatavie komplekti, kuros ir pieejamas visas Jums nepieciešamās krāsas, kas ļaus pilnībā laist vaļu fantāzijai un uzjaukt jebkuru nepieciešamo toni. 

Šie komplekti ir pieejami ar dažādu krāsu skaitu tajos, sākot no 6 krāsām līdz pat 12 krāsām citos iepakojumos; Jums tikai atliek veikt izvēli par labu sev nepieciešamajam krāsu daudzumam. Vieniem pietiks tikai ar pamatkrāsām, bet citi vēlas izpausties sīkākās toņu niansēs – abām vajadzībām veikalā CENTRUM atradīsiet piemērotākos krāsu komplektus.

Ja jau esat pieredzējušāks mākslinieks, kurš savos darbos dod priekšroku kādam konkrētam tonim vai krāsai, tad noteikti būsiet pieredzējis situāciju, kurā tā beidzas daudz ātrāk par visām citām – tagad varam palīdzēt arī Jums. Mūsu interneta veikalā ir pieejami atsevišķu iepakojumi, kuros tiek pārdotas akrila krāsas lielākos tilpumos, lai apmierinātu arī Jūsu vajadzības! Varat iegādāties 100 mililitru tilpuma iepakojumu par makam draudzīgām cenām, tādēļ nu papildināt krāsu krājumus ir tīrais nieks!
Mūsu veikalā varat iegādāties gan OLKI, gan arī mūsu pašu CENTRUM ražojuma akrila krāsas. Lai noskaidrotu to pieejamību, dodieties uz izvēlētā produkta lapu, kur būs pieejams tā statusa ziņojums.