Guaša krāsas sakot no 0.00 EUR | OLD - Centrum.lv
PREČU KATALOGS OLD
Guaša krāsas
Rādīt cenu
Rādīt preces
Cena (no - līdz)
līdz
Tips
Daudzums komplektā
Tilpums (ml)
Krāsa
Paredzētās virsmas

Guaša krāsas

Kārtot pēc:
Nekas netika atrasts.
Rādīt cenu
Rādīt cenas
ar PVN
bez PVN

Guaša krāsas

Guaša krāsas mūsu veikalā vienmēr ir bijusi pieprasīta prece, jo kā nu ne – tās ir nepieciešamas kā skolniekiem, tā cilvēkiem, kuru hobijs ir māksla, kā arī bieži vien arī profesionāliem māksliniekiem, kuri griežas šeit pēc augstas kvalitātes precēm un produktiem, kurus izmantot savā ikdienas darbībā. 
Mūsu interneta veikalā ir iespējams iegādāties dažādu veidu guaša krāsas, kas būs piemērotas dažādiem izlietojumiem un mērķiem. Tie klienti, kuri Centrum apmeklē, lai iegādātos savam bērnam visu nepieciešamo skolai, līdzās pildspalvām un dažādām citām kancelejas precēm, bieži vien iegādājas arī guaša krāsu komplektus. Šie komplekti ir pieejami dažādos lielumos – sākot ar mazajiem komplektiem, kuros ir iekļautas visas pamatkrāsas, līdz ar komplektiem, kuros atradīsiet daudz plašāku krāsu paleti, kas noteikti ļaus mazajam māksliniekam pamatīgāk izvērsties un laist vaļu fantāzijai ne tikai vizuālās mākslas stundās, bet arī mājās, mākslas skolā vai kādā citā brīvā laika aktivitāšu grupā. Mūsu piedāvājumā ir komplekti ar sešām krāsām, bet lielākajos ir līdz pat divpadsmit dažādiem toņiem, kuri spēs īstenot visas gleznotāja vajadzības.
Centrum saviem klientiem piedāvā arī guaša krāsas dažādos izmēros un tilpumos. Kā zināms, tad  dažāda veida krāsu pielietojumam piemīt zināma specifika, piemēram, skolas vecuma bērniem krāsas tiek patērētas samērā vienmērīgi, bet profesionāļi vai hobija mākslinieki, kuriem ir jau izstrādājies savs stils un raksturīgā gleznu krāsu palete, mēdz izjust nepieciešamību pēc kādas konkrētas krāsas vai toņu grupas, jo tās beidzas daudz ātrāk nekā pārējās krāsas, kuras viņu darbos netiek izmantotas ne tuvu tik bieži. Lūk, arī šādās situācijās mēs varam palīdzēt! Interneta veikalā var iegādāties dažādu lielumu atsevišķa toņa guaša krāsas savā iepakojumā. Tiek pārdotas guaša krāsas pat 1 kilograma spaiņos – tie ļaus Jūsu iecienītākos toņus izmantot ilgāku laiku, reizē aiztaupot vajadzību pēc jaunu guašu krāsu pirkšanas un tādējādi ietaupot Jūsu naudu. 
Gadījumā, ja Jums ir nepieciešamas guaša krāsas tikai ļoti minimālam lietojumam, piemēram, vienreizējam meistarklases apmeklējumam vai kāda sen izmeklētā mākslas projekta izveidošanai, tad iesakām apskatīt pie mums pieejamo guaša krāsu komplektu tūbiņās – tas nodrošinās Jūs ar plašu toņu klāstu, bet tūbiņu tilpums būs pietiekams, lai izpildītu Jūsu ieceres, kā arī šī komplekta cena ir maciņam draudzīga.
Mūsu interneta veikalā tirgotās guaša krāsas tiek pasūtītas tieši no ražotājiem, kas nodrošina pienācīgu kvalitātes kontroli, lai arī Jūs saņemtu tikai vislabākās un savām vajadzībām piemērotākās preces par visizdevīgāko cenu. Aicinām apskatīt ne tikai plašo guaša krāsu piedāvājumu, bet arī citas preču sadaļas(piem. eļļas krāsas), kurās atradīsiet nepieciešamās kancelejas preces gan skolai un darbam, gan brīvā laika aktivitātēm ģimenes vai draugu lokā un individuālām radošām izpausmēm.