Plastilīns sakot no 0.00 EUR | OLD - Centrum.lv
Rādīt cenu
Rādīt preces
Cena (no - līdz)
līdz

Plastilīns

Kārtot pēc:
Nekas netika atrasts.
Rādīt cenu
Rādīt cenas
ar PVN
bez PVN

Plastilīns

Plastilīns ir viens no bērnu un viņu vecāku vispieprasītākajiem produktiem mūsu interneta veikalā, jo kā nu ne – plastilīns ir ne vien lieta, kas nodrošina jautru un radošu izklaidi bērnam, bet tas arī veicina sīkās roku muskulatūras attīstību, kurai ir liela nozīme gan bērna attīstībā kopumā, gan rakstītprasmes apguvē un runas pilnveidē, kas it īpaši jaunākiem bērniem ir ārkārtīgi svarīga. Plastilīna lietošana notiek kā skolās, tā mājas apstākļos, kur bērni mācās savas lieliskās idejas izveidot taustāmas figūriņas formā, tādēļ tiek trenēti ne vien pirksti un sīkā motorika, bet arī iztēle un radošās spējas. 


Plastilīns ir viens no tiem materiāliem, kuri saudzē dabu, ja uz to skatāmies ilgtermiņā – plastilīna figūriņas var tikt izjauktas un attiecīgās krāsas var atkal samīcīt kopā, lai veidotu jaunu projektu. Šāds materiāls, kuru var izmantoto vairakkārt, dod iespēju ne tikai aiztaupīt citu, vienreiz lietojamu materiālu izmantošanu, bet arī ilgtermiņā tas taupa vecāku līdzekļus, jo nebūs vajadzības atkal un atkal no jauna iegādāties šos vienreiz lietojamos materiālus. Plastilīns iepriecina gan bērnus, gan vecāku naudas makus. 
CENTRUM interneta veikalā ir iespējams iegādāties dažādu veidu un firmu plastilīnus, kā arī ir pieejami dažāda lieluma iepakojumi no mazākiem iepakojumiem, kuros ir vien 4 krāsu plastilīni, līdz pat 10 krāsu plastilīnu iepakojumiem, kuri ļaus bērniem izpausties gan ar figūrām, gan ar to krāsām. Dažiem no iepakojumiem līdzi nāk īpaši plastilīna nazīši, kuri palīdzēs darbā ar šo materiālu, bet tai pat laikā tie ir tik droši, ka ar tiem var darboties arī bērni, nenodarot pāri ne sev, ne apkārtējai videi.


Plastilīna populārākais iegādes periods ir ap skolas gada sākumu, kad vecāki steidz savām atvasēm sagādāt visu nepieciešamo veiksmīgu skolas gaitu uzsākšanai, tomēr pie mums, veikalā CENTRUM, produktiem atlaides un dažādas akcijas ir sastopamas arī citos gada laikos, tādēļ aicinām Jūs ik pa laikam apmeklēt mūsu interneta vietni, lai ielūkotos sadaļā „Akcijas preces”, kur vienmēr var atrast kaut ko noderīgu par mazāku summu, kas ļaus ietaupīt Jūsu naudu – ģimenes budžets par to noteikti tikai priecāsies!


Veikalā CENTRUM ir pieejams ne tikai plastilīns un plastika veidošanai, bet arī plašs klāsts citu gan skolai, gan birojam nepieciešamu preču, tādēļ, ja reiz esat šeit plastilīna meklējumos, aicinām Jūs ielūkoties arī citās šīs interneta vietnes sadaļās, kur noteikti atradīsiet kaut ko sev nepieciešamu par draudzīgām cenām. Preces tiek pasūtītas pa taisno no ražotājiem, kas nozīmē, ka tās izceļas ar savu augsto kvalitāti. Mēs vienmēr rūpējamies, lai saviem klientiem nodrošinātu vislabāko un visplašāko piedāvājumu, tādēļ droši apskatiet arī pārējo preču klāstu!