Kārtridži sakot no 2.26 EUR | Biroja preces - Centrum.lv
Rādīt cenu
Rādīt preces
Cena (no - līdz)
līdz
Savietojamo printeru ražotāji
Savietojamo printeru modeļi
Show moreShow less
Krāsa
Show moreShow less
Ražotājs

Kārtridži

Kārtot pēc:
Rādīt cenu
Rādīt cenas
ar PVN
bez PVN

Kārtridži

Kvalitatīvi printera kārtridži ir vajadzīgi kā birojos, tā arī mājsaimniecībās. Mūsu interneta veikalā atradīsiet printera kārtridžus dažādās cenu kategorijās, kuri būs piemēroti vairāku firmu un modeļu printeriem. Bieži vien tieši modeļu un ražotāju nesaderības dēļ piemēroti kārtridži nav tik vienkārši atrodami, tomēr CENTRUM saviem klientiem sniedz pietiekami apjomīgu piedāvājumu klāstu, kurā varēsiet atrast arī sev un savam printerim vispiemērotāko!

Lai uzlabotu un atvieglotu ikdienas biroja darbu ritumu, aicinām laikus iepazīties ar mūsu piedāvājumu un iegādāties vairākus Jums piemērotos kārtridžus. Kādēļ tā? Lūk, nereti no klientiem nākas dzirdēt, ka printera krāsa beidzas tieši kāda svarīga dokumenta printēšanas laikā – šādās situācijās vislabāk ir tad, ja kaut kur tuvumā glabājas rezerves kārtridži, kuru varat ātri un vienkārši nomainīt, lai turpinātu darbu jau pavisam drīz. Protams, ka pieņemam un apstrādājam Jūsu pasūtījumus visīsākajā iespējamajā laika posmā, tomēr nekas nepārspēs to laika ietaupījumu, kurš rodas, ja rezerves kārtridžs jau atrodas turpat blakus.

Jau sen ir pagājis tas laiks, kurā uzskatījām, ka kvalitatīvi izprintētas lietas ir vajadzīgas tikai birojā – nu ir pienācis laiks izmantot šo tehnoloģiju arī savās mājās un radošajās izpausmēs. Printeris var būt lielisks palīgs bērnu izklaidēšanā, jo ir iespējams iegūt veselas krāsojamās grāmatas un atjautības spēles, kuras pavisam viegli var atrast internetā un dažu mirkļu laikā pārvērst fiziskos eksemplāros. Arī dekorāciju veidošana nu ir daudz vieglāka, jo varat atrast visskaistāko siluetu, to izprintēt vairākas reizes, izgriezt un salīmēt kopā, lai izveidotu dekorācijas, kas būs piemērotas gan svētkiem, gan ikdienai. Radošo izpausmju potenciāls ir milzīgs – tikai jāpārliecinās, vai kārtridžā ir pietiekami daudz krāsas!

Lai pārbaudītu, vai izvēlētie kārtridži ir saderīgi ar Jūsu printeri, vienkārši dodieties uz produkta lapu, lai apskatītu tur pieejamo informāciju, kura palīdzēs tikt skaidrībā par to, vai produkts ir Jums patiešām piemērots. Mēs sadarbojamies ar uzticamiem ražotājiem, tādēļ klientiem tiek nodrošinātas tikai visaugstākās kvalitātes preces – tas attiecas arī uz kārtridžiem, tādēļ varat paļauties, ka šie Jums ļaus iegūt viskvalitatīvākos printējumus.