Kreppapīrs sakot no 0.00 EUR | Rokdarbu papīrs - Centrum.lv
Rādīt cenu
Rādīt preces
Cena (no - līdz)
līdz
Tips
Formāts

Kreppapīrs

Kārtot pēc:
Nekas netika atrasts.
Rādīt cenu
Rādīt cenas
ar PVN
bez PVN

Kreppapīrs

Kreppapīrs jau sen ir populārs materiāls katrā mājsaimniecībā, kur aug mazi bērni. Tas izceļas ar to, cik viegli to ir apstrādāt un ar to darboties. Radošā brīvā laika pavadīšanā šī materiāla klātbūtne ir ļoti nepieciešama, lai arī paši mazākie varētu droši izpausties savos mākslas darbos.

Mūsu veikalā kreppapīrs ir pieejams arī vairākos komplektos, kuros ir iekļautas visas nepieciešamās krāsas, lai gan Jūs, gan arī bērni varētu pilnībā izpausties un radīt, ko vien sirds kāro. Košās krāsas palīdzēs izveidot savu projektu tieši tādu, kādu to esat iedomājušies, kā arī intensīvais kreppapīra krāsojums nodrošinās, ja Jūsu mākslas darbs būs pamanāms.

Šī materiāla izmantošana pie sirds ies arī tiem, kuri rūpējas par apkārtējo vidi, jo gadījumā, ja tomēr nevēlēsieties sevis izveidoto projektu paturēt, to ir ļoti viegli pārstrādāt, kā arī, ja tas nokļūst apkārtējā vidē, tad dabas apstākļu ietekmē tas sadalās ļoti ātri un viegli.

Kreppapīrs un tā izmantošana tikai un vienīgi skolās un bērnudārzos jau sen ir pagātnē – mūsdienās tas ir izplatīts materiāls arī radošajos projektos mājās kā maziem, tā lieliem. Pieaugušie nepelnīti ir aizmirsuši par šī lieliskā materiāla pielietojumiem savos mākslas darbos, tādēļ aicinām arī pieaugušos izmēģināt šo materiālu integrēt savā radošajā darbībā. Tas ne tikai piešķirs papildus spilgtu toni un piesaistīs citu skatienus, bet arī ļaus darbu pārcelt trijās dimensijās tieši ar savu faktūru un iespēju to piestiprināt pie pamata vertikāli, lai radītu 3D efektu. Vēl kāda kreppapīra priekšrocība ir tā vienkāršā piestiprināšana – Jūs varat izmantot jebkura tipa līmi, kas pēc tam ļoti ātri nožūs. Kreppapīrs ļauj savu formu transformēt pavisam viegli, kas nozīmē, ja Jūsu projektā varēs vienkārši izveidot plūstošas līnijas, kas būs izteikti piemērotas, ja vēlaties izcelt harmoniju savā darbā.

Kreppapīra komplektos iekļauto krāsu sloksnes ir pieejamas dažādos izmēros, tādēļ aicinām pievērst uzmanību produkta aprakstam, kurā ir minēts attiecīgā komplekta slokšņu lielums, lai parūpētos par to, ka izvēlētais komplekts tiešām būs piemērots Jūsu projektam!